Cute Smile Baby Cat

Ekran Koruyucusu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.2MB
  • Version 4.0
  • Dil İngilizce
  • Firma HELLO ENT. INC HK
Artık siz de çok sevimli bir kediye sahip olabilirsiniz.Ekranınızda onunla ilgilenmenizi bekleyen yavru kediye sahip olmak sizin elinizde.

  Telefon ekranınızda onunla ilgilenmenizi bekleyen bir kediden daha sevimli ne olabilir ki? Hayvan dostları bu uygulama tam da size göre. Çok tembel ama bir o kadar da sevimli kedi sizi bekliyor. Artık sizin de bir kediniz olabilir. Beslenmesini,uykusunu ve diğer ihtiyaçlarını karşılayacağınız sevimli küçük kedi size bağımlı olacak.Onunla vaktinizi artık çok daha eğlenceli geçireceksiniz.Yavru olan kedi siz onu besledikçe büyüyecek ve artık olgun bir kedi olacak.Kendinize ait böyle minik bir kediye sahip olma imkanını bu programla yakalayabilirsiniz.

  Sevimli hareketler yapan ve sesiyle de sizi büyüleyecek olan kedi artık çok da uzağınızda değil.Telefonunuza indirdiğiniz bu program sayesinde bütün bu imkanlara sahip olabilirsiniz. Evde,işte,parkta her yerde bu sevimli minik kedi de sizinle birlikte olacak. Bu kediyi sürekli görmek istediğinizde ise ekran koruyucu haline getirebileceksiniz. Bu mükemmel kediye sahip olmak onu beslemek büyütmek ve yaptığı şirinliklere şahit olmak istiyorsanız bu programı kesinlikle indirmelisiniz.

  Boş zamanlarınızda da sizi yalnız bırakmayacak olan bu minik kedi harika özelliklere sahip.Bu müthiş sevimli kedinin sahibi olmak hiç de zor değil.Tek yapmanız gereken indir butonuna basmaktır.Tek tuşla kolaylıkla indirebileceğiniz bu program size oldukça keyif verecek.Bu zevke erkenden sahip olmak için bu mükemmel programı hemen indirmelisiniz.Yavru kedinin müthiş hareketleri sizi ona çekecek ve artık sizin de büyümeye hazır minik bir kediniz olacak. 

Cute Smile Baby Cat indir